x

x

x

x

x


Partnerzy

Współpracujemy z czołowymi producentami materiałów uzytych do produkcji naszych szamb.

 

Górażdże Beton Heidelberg Cement Group
www.gorazdzebeton.pl  

Komputerowe sterowanie procesem produkcji gwarantuje uzyskanie powtarzalności wymaganych parametrów, a tym samym produktów najwyższej klasy. Ich jakość jest ciągle monitorowana przez niezależne laboratoria Barg i Betotech, zarówno w wytwórniach betonu jak i na placach budów. Wytwórnie dysponują nowoczesnym parkiem betonomieszarek i pomp do betonu. Górażdże Beton łączą dynamiczny rozwój firmy, z troską o ochronę środowiska.

Prohutrem Sp. z o.o.
www.prohutrem.com.pl

Prohutrem Sp. z o.o. - jest firmą zajmującą się sprzedażą wyrobów hutniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Obecnie działalność "PROHUTREM-u" to:

  • handel wyrobami hutniczymi,
  • przerób walcówki,
  • produkcja drutów ciągnionych,
  • skup, przerób i sprzedaż złomu stalowego,
  • usługi w zakresie obróbki skrawaniem metali.

P.P.H. ADW Sp. z o.o.
www.adw.com.pl


Przedsiębiorstwo powstało w 1983 roku jako spółka cywilna, a w latach 90-tych przekształciło się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Od początku istnienia firma była i jest stale unowocześniana, powstają nowe wyroby i instalacje techniczne. Wraz z postępem technicznym wdrażamy nowe metody zarządzania Spółką. Dziś mamy ugruntowaną pozycję na rynku wyrobów bitumicznych, mas hydroizolacyjnych i środków grzybobójczych. Jesteśmy też współtwórcą opatentowanego systemu obniżania zapylenia w górnictwie, który ma również zastosowanie przy wydobywaniu rud, w kamieniołomach i wszędzie tam, gdzie pracom urobkowym towarzyszy zapylenie.